Cennik Hurtownia Km Textile

Niesort Norwegia - 6.40 zł/kg
Niesort Szwecja I - 4.90 zł/kg
Niesort Szwecja II - 5.10 zł/kg
Niesort Anglia - 7.40 zł/kg
Niesort Szwajcaria / Norwegia - 6 zł/kg
Niesort Niemiec - 3,50 zł/kg

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem sprzedawanej przez nas odzieży używanej. W hurtowni KM Textile znajduje się szeroka gama wysokojakościowego towaru, dostępnego w bardzo atrakcyjnych cenach. Staramy się dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, proponując najkorzystniejsze rozwiązania na rynku.

Sprzedajemy niesortowaną odzież używaną na wagę. Wszystkie ubrania są bezpiecznie i szczelnie zapakowane w workach o różnych wymiarach. Podane ceny są cenami netto, zależnymi od kursu walut. W workach można znaleźć ubrania damskie, męskie oraz dziecięce. Towar obejmuje również markowe ubrania na każdy sezon, obuwie, biżuterię, torebki, a także zabawki i artykuły gospodarstwa domowego. Produkty sprowadzamy z Norwegii, Niemiec, Anglii oraz Szwecji, wybierając tylko najkorzystniejsze oferty.

Tylko u nas znajduje się tak tani i wysokojakościowy towar! Współpraca z naszym przedsiębiorstwem jest korzystna dla każdego: zarówno Klienta indywidualnego, jak i właścicieli sklepów second-hand. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy, dzięki czemu zdobiliśmy już zaufanie wielu Klientów. Na życzenie Klienta organizujemy szybki i bezpieczny transport towaru. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych warunków sprzedaży w zależności od ilości kupowanego towaru. Zapraszamy zatem wszystkich Was do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.